Министерството на младежта и спорта стартира процедура за включване на нови организации в състава на Обществения съвет

Елена Петрова
Регистриран: вт 11 дек 2018, 08:57

Re: Министерството на младежта и спорта стартира процедура за включване на нови организации в състава на Обществения съв

Мнение от Елена Петрова » вт 04 юни 2019, 09:19

Да, и на мен това ми е основното притеснение, но въпреки това аз лично виждам, че поне по три от условията много е работено и може да се представят доказателства.Но нямам информация за членовете и техните дейности, опит , квалификация, може да се мисли в тази посока. И все пак може да се опита, може пък да няма много голяма конкуренция.По отношение на писането мога да помагам, ако се вземе решение от УС да се кандидатства.Срокът е 21 юни 2019г. Този Обществен съвет има мандат 5 години - още една причина да се опита сега.

Потребителски аватар
Панайот Толев
Регистриран: нед 26 авг 2018, 02:51
Контакти:

Re: Министерството на младежта и спорта стартира процедура за включване на нови организации в състава на Обществения съв

Мнение от Панайот Толев » вт 04 юни 2019, 22:53

Нищо не пречи да се опита. Въпросът е доколко ще е на фокус темата за планинския туризъм (ако изобщо я има) в дейността на този съвет. Да не са само трохи, за които да се губи време. Но ако преценим, че има такъв, аз съм ЗА да се опита.

Отговори